Wizaż i stylizacja | Trójmiasto

Idealny podkład dla naszej cery

Paź
29

Wykonanie doskonałego makijażu wbrew pozorom nie jest takie proste. Potrzebujemy do tego nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także dobrej jakości kosmetyków. Zatem co warto zakupić?

Przede wszystkim decydując się na zakup nowych kosmetyków, warto zakupić wysokiej jakości podkład. Należy pamiętać, iż jest to kosmetyk, który jest najczęściej używany przez wiele kobiet. Dzięki niemu nie tylko zakryjemy pewne niedoskonałości naszej cery, ale także sprawimy, iż będzie ona wyglądała promiennie.

podkłady matujące RevlonBardzo wiele kobiet w ostatnim czasie decyduje się na zakup zakup Revlon Colorstay z pompką, jednak również popularne są inne marki. Warto pamiętać, iż wspomniany Revlon Colorstay w wersji z pompką posiada bardzo wygodny aplikator. Również tego typu kosmetyki są dobrej jakości, dzięki czemu utrzymują się na naszej twarzy bardzo długo. Z tego powodu jeżeli aktualnie chcemy zakupić nowy podkład, warto zdecydować się na sprawdzone kosmetyki, takie jak przykładowo Revlon Colorstay z pompkami.

Bardzo wiele kobiet kupując nowy podkład decyduje się na zakup kosmetyków z wygodnym aplikatorem takich jak przykładowo podkłady Revlon Colorstay w wersji z pompkami. Dzięki łatwej aplikacji nasz makijaż może być wykonany zdecydowanie szybciej.

Nie taki makijaż prosty…

Gru
20

profesjonalny makijażOczy potrafią bardzo wiele powiedzieć o każdym z nas. Nie bez kozery mówi się, że oczy to prawdziwe zwierciadło duszy. Warto więc o to zwierciadło dbać. Nie od dziś wiadomo bowiem, że gdy wyglądamy pięknie i czujemy się piękne, wtedy nasze samopoczucie znacząco się poprawia. A to ma bardzo mocny wpływ nie tylko na to, jak jesteśmy postrzegani przez społeczeństwo, ale również na nasze zdrowie.

Trudna sztuka makijażu

Wykonywanie makijażu i to tak, by był wykonany nie tylko poprawnie, co wręcz perfekcyjnie to bardzo trudna sztuka. Sztuka, która udaje się tylko tym, którzy poświęcili na jej opanowanie wiele godzin. Warto jednak ten czas poświęcić i każda kobieta powie, że nie będzie to czas stracony. Makijaż potrafi przecież zdziałać prawdziwe cuda. O czym może bez problemu przekonać się każda z nas.

Weźmy pod uwagę takie cienie do powiek. Wydają się nam być bardzo powszechne i przez to dość prozaiczne. A jednak zasad ich nakładania jest naprawdę wiele. Inne triki makijażowe związane z cieniami do powiek stosuje się by optycznie powiększyć oko, inne by wydobyć głębię koloru z naszej tęczówki i przypadkowo jej nie przytłumić, a jeszcze inne by poradzić sobie z problemem opadającej powieki. Jednak warto to wszystko wiedzieć.