Wizaż i stylizacja | Trójmiasto

Ciekawy gadżet do włosów – gumki Invisibobble

Gru
19

srebrna gumka InvisibobbleNa rynku pojawia się coraz więcej gadżetów do włosów. Niektóre zostają z nami na dłużej, bo okazują się naprawdę rewelacyjne, a o innych bardzo szybko zapominamy. Jednym z ciekawszych gadżetów są gumki Invisibobble, które zachwycają swoim niestandardowym wyglądem.

Zalety gumek Invisibobble

Gumki te zapewniają mocne upięcie włosów, bez ich odkształcania i wyrywania. Są bardzo ciekawą alternatywą dla zwykłych gumek z metalowym wykończeniem. Dzięki swojemu niestandardowemu wyglądowi sprawdzają się przy wielu fryzurach, jednocześnie nie niszcząc nam włosów.

Szybkie upięcie

Gumki Invisibobble pozwalają na bardzo szybkie upięcie włosów, które będzie trwałe. Jednocześnie bardzo łatwo zdjąć je z włosów. Kolejnym plusem stosowania tych gumek jest także ich super atut – nie odkształcają włosów. Możemy więc cieszyć się prostymi włosami, nawet gdy cały dzień miałyśmy je spięte w kitkę, czy koka.

Różne kolory

Gumki Invisibobble występują w wielu kolorach, zarówno tych dopasowanych do naszego koloru włosów, jak i we wszystkich kolorach tęczy.

Dzięki tym gumkom możemy mieć jednocześnie mocno spięte włosy, bez ich wyrywania i ciągnięcia. To miała alternatywa dla wszystkich gumek z metalowym zapięciem.

Czy to naprawdę taki cud? Recenzja Tangle Teezer

Gru
17

fioletowa szczotka Tangle TeezerProducenci szczotki do włosów Tangle Teezer chwalą się, że ich opatentowane rozwiązanie zastosowane przy budowie szczotki sprawia, że rozczesywanie włosów jest bardziej komfortowe. Szczotka ma gładko sunąć, z łatwością rozplątując kołtunki i w sposób bezbolesny przywracać włosom gładką strukturę.

Bazując na testach trzeba przyznać im dużo racji – szczotka Tangle Teezer jest nieporównywalnie bardziej delikatna dla włosów w porównaniu do standardowych szczotek. Jej użycie zmniejsza ilość wyrwanych włosów oraz dyskomfort spowodowany przymusowym – do tej pory – szarpaniem. Szczotka jest dopasowana do ręki, nie ślizga się, nawet przy rozczesywaniu mokrych włosów. Jest łatwa do czyszczenia pod strumieniem bieżącej wody.

Szczotka do włosów Tangle Teezer najbardziej przyda się posiadaczkom łatwo plączących się, łamliwych i zniszczonych włosów. Jej użycie pozwoli zminimalizować szkody wyrządzane podczas czesania.

Posiadaczki włosów zdrowych i niskoporowatych najprawdopodobniej zauważą niewielkie różnice w porównaniu do standardowych szczotek.

Tangle Teezer świetnie sprawdza się podczas rozczesywania, jednak w odświeżaniu włosów (zdejmowaniu z nich kurzu i pyłu) nadal ustępuje szczotkom z naturalnego włosia. Mimo wszystko posiadanie jej w swojej kolekcji na pewno sprawi, że wzrośnie komfort naszych włosów.