Zabiegi na ciało i twarz


Aby dodać skórze blasku i lekkiego zdrowego kolorytu wiele kobiet korzysta z samoopalaczy i kremów brązujących. Niestety takimi preparatami można zrobić sobie nieestetyczne plamy na skórze, gdy zaaplikujemy je nieumiejętnie. Dlatego coraz bardziej popularne staje się opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe – gdzie, jak?

Opalanie natryskowe można wykonać w gabinetach kosmetycznych. Barwnik nakładany jest na skórę przy użyciu specjalnego spreju i dzięki temu że nakłada go kosmetyczka mamy gwarancję równomiernego pokrycia skóry barwnikiem.W kilka minut można uzyskać na skórze złoty brąz, który utrzyma się na niej nawet do dwóch tygodni. Koszt takiego zabiegu waha się w granicach od 100 do 150 złotych.

Sztuczne rzęsy

Dla uzyskania efektu pogrubionych i gęstych rzęs najczęściej używany jest wybrany tusz do rzęs. Nie jest to jednak jedyna metoda. Aby zagęścić rzęsy i pożegnać swój ulubiony tusz do rzęs można wybrać zabieg wydłużania rzęs metodą 1:1. Wykonuje go większość gabinetów kosmetycznych i polega on na doklejaniu do każdej naturalnej rzęsy jednej sztucznej. Daje to wrażenie pełniejszego oka i wygląda bardzo naturalnie. Koszt to ok 200 złotych. Zwolenniczki bardziej dramatycznego efektu mogą dokleić kępki rzęs. Jest to prosty zabieg, który każda z nas może wykonać w domu, przy użyciu kleju do sztucznych rzęs, dostępnego w dobrze wyposażonych drogeriach. Tusze do rzęs, które obiecują efekt tych sztucznych nigdy nie dadzą aż tak spektakularnego efektu.