Jak dobrać podkład L’Oreal do swojej cery?

Podkłady do twarzy to jeden z bardziej cenionych produktów do makijażu. Dzięki nim koloryt cery zostaje wyrównany, a ewentualnie niedoskonałości, popękane naczynka czy przebarwienia – zamaskowane. Tak przygotowana twarz stanowi niejako „bazę” do dalszych etapów nakładania kosmetyków kolorowych. Jednak dzisiejsze produkty wykraczają daleko poza spełnianie funkcji kryjącej. Cenione na całym świecie fluidy L’Oreal zapewniają wykończenie bez efektu maski, a przy tym pomagają pielęgnować skórę.

Perfekcyjne wykończenie i cenne składniki

Dobierając idealny podkład, należy wziąć pod uwagę nie tylko pożądany efekt, ale i potrzeby cery. W przeciwnym razie krycie nie tylko nie zamaskuje problemu, ale może go dodatkowo uwidocznić. Na przykład na skórze suchej, z tendencją do łuszczenia się fluid o nieodpowiedniej konsystencji może rolować się bądź zbierać w załamaniach.

Dlatego wybierając podkład L’Oreal, warto zwrócić uwagę na różne linie produktów oferowanych przez markę. Analiza zawartych składników, konsystencja produktu i opisany sposób działania pozwoli dopasować fluid do wymagań skóry. Oferowane przez markę L’Oreal podkłady wyróżniają się też szeroką gamą tonacji, pozwalającą idealnie dopasować kosmetyk do karnacji.

Jak dopasować fluid do potrzeb skóry?

Do najbardziej kryjących należy matujący fluid L’Oreal Infallibile Matte Cover. Zapewnia efekt krycia do 24 godzin, równocześnie nie tworząc ciężkiego efektu maski. Konsystencja zapewnia naturalne, matowe wykończenie, a testy samooceny wykazały, że podkład L’Oreal odporny jest na wysoką temperaturę i pot.

Z kolei gama produktów Infallibile Fresh Wear posiada filtr SPF 25, pomagający chronić skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Produkty z linii True Match Nude wzbogacone jest o kwas hialuronowy, czyli substancję nawilżającą cerę i zapewniającą jej sprężystość. Z kolei podkład True Match posiada w składzie składniki pielęgnacyjne zapewniające nawilżenie i rozświetlenie.

Loreal podkłady dostępne na stronie https://drogeria.pl/podklady/0,loreal