hulu pędzle

Najlepsze pędzle do makijażu Hulu

Produkowane przez Hulu pędzle są znane przez wszystkich polskich miłośników makijażu. Nic w tym dziwnego, w końcu przy ich tworzeniu pomagał sam Daniel Sobieśniewski, najbardziej rozpoznawalny makijażysta w całym kraju. Jednak, tak jak w przypadku każdej marki, pędzle do makijażu Hulu dzielą się na lepsze i gorsze. Jakie są te najefektywniejsze? Lepiej kupić pędzle Hulu w zestawie, czy postawić na osobne produkty?

Hulu P36

Jest on jednym z najczęściej kupowanych pędzli Hulu. Wykonany został z dwucentymetrowego koziego włosia, dzięki czemu jest ponadprzeciętnie gęsty, zachowując przy tym delikatność i pozwalając precyzyjnie rozetrzeć każdy cień do powiek. Jego minusem jest jednak to, że kozi włos nie jest zbyt przyjemny w dotyku dla wrażliwej skóry.

Pędzelek P34

Jeden z najlepszych dostępnych pędzelków na polskim rynku to właśnie Hulu P34. Wykonany z najlepszej jakości włosia syntetycznego jest idealny do nakładania wszystkich rodzajów kosmetyków. Dzięki precyzyjnemu przycięciu włosków pozwoli on dojść nawet do najmniej dostępnych miejsc na twarzy. Pędzel P34 jest zarówno profesjonalny i uniwersalny, jak i przyjemny w dotyku i dobry dla amatorów makijażu.

Zestaw rozbudowany do makijażu oczu E2

Warto też zwrócić uwagę na ten szczególny pędzle Hulu zestaw od Drogeria.pl. Na zestaw składają się same najlepsze produkty tej marki, tworząc zestaw narzędzi do wykonania każdego, nawet najbardziej skomplikowanego makijażu. Nie tylko są dobre jakościowo i bardzo trwałe, ale też doskonale prezentują się w każdej kosmetyczce. Jest to zdecydowanie produkt godny polecenia każdemu entuzjaście makijażu.