tangle teezer

Czy to naprawdę taki cud? Recenzja Tangle Teezer

Producenci szczotki do włosów Tangle Teezer chwalą się, że ich opatentowane rozwiązanie zastosowane przy budowie szczotki sprawia, że rozczesywanie włosów jest bardziej komfortowe. Szczotka ma gładko sunąć, z łatwością rozplątując kołtunki i w sposób bezbolesny przywracać włosom gładką strukturę.

tangle teezer

Bazując na testach trzeba przyznać im dużo racji – szczotka Tangle Teezer jest nieporównywalnie bardziej delikatna dla włosów w porównaniu do standardowych szczotek. Jej użycie zmniejsza ilość wyrwanych włosów oraz dyskomfort spowodowany przymusowym – do tej pory – szarpaniem. Szczotka jest dopasowana do ręki, nie ślizga się, nawet przy rozczesywaniu mokrych włosów. Jest łatwa do czyszczenia pod strumieniem bieżącej wody.

Szczotka do włosów Tangle Teezer najbardziej przyda się posiadaczkom łatwo plączących się, łamliwych i zniszczonych włosów. Jej użycie pozwoli zminimalizować szkody wyrządzane podczas czesania.

Posiadaczki włosów zdrowych i niskoporowatych najprawdopodobniej zauważą niewielkie różnice w porównaniu do standardowych szczotek.

Tangle Teezer świetnie sprawdza się podczas rozczesywania, jednak w odświeżaniu włosów (zdejmowaniu z nich kurzu i pyłu) nadal ustępuje szczotkom z naturalnego włosia. Mimo wszystko posiadanie jej w swojej kolekcji na pewno sprawi, że wzrośnie komfort naszych włosów.