zadbane paznokcie

Pomysły na świąteczne paznokcie

Warto zaszaleć z wyglądem naszych paznokci na święta. Modne paznokcie to takie, które będą pasować swoim wyglądem do tematyki świąt. Możemy tu sobie pozwolić na wiele ekstrawagancji, w końcu okres świąt i Sylwestra to moment, w którym możemy zmieniać swój wygląd i stylizacje.
Modne paznokcie na Wigilię

Gdy masz do siebie dystans, to celuj w świąteczne wzorki, bądź nadruki na paznokciach. Mogą to być śnieżynki, Mikołaje, renifery, a nawet prezenty czy kokardy. Wszystko, co sprawi ci radość. Bardzo ładnie wyglądają także czerwone paznokcie ze złotym wzorkiem. Ciekawym sposobem jest także dopasowanie kolorów i pomalowania paznokci do reszty stylizacji i ozdoby domu.

Paznokcie na Sylwestra

zadbane paznokcie

Jeśli na co dzień malujesz paznokcie na nienarzucające się kolory, to zrób sobie dobrze i zaszalej z manicurem na imprezę Sylwestrową. Wystarczą podstawowe akcesoria do paznokci, by stworzyć imprezowe paznokcie. Ciemne kolory i brokatowe wzory to coś, na co powinnaś się skusić. Pięknie będą się mieniły, a ty pozwolisz sobie na coś, czego nie nosisz na co dzień.

Od dziś nie tylko świąteczne sweterki pozwolą ci nacieszyć się magią świąt. Wystarczy, że spojrzysz na swoje oryginalnie ozdobione paznokcie! Warto zrobić coś dla siebie tej zimy!