jak zregenerować zniszczone włosy?

Jak zregenerować włosy zniszczone i farbowane?

Włosy regularnie farbowane narażone są na osłabienie struktury, powodowane wnikaniem składników preparatów koloryzujących w strukturę włosów. Poprzez regularne stosowanie kosmetyków wysokiej jakości, zawierających cenne składniki odżywcze farbowanie włosów nie jest już tak bardzo ryzykowne dla ich sprężystości i nie wpływa na trwałe uszkodzenie ich struktury.

Czy seria Defy Damage od Joico pomoże Ci skutecznie odżywić włosy po farbowaniu?

Włosy farbowane mogą być osłabione, pozbawione sprężystości, zmatowione i łamliwe. W wyniku koloryzacji struktura włosa narażona jest na uszkodzenia, które potęgują zabiegi stylizacyjne, wykonywane z udziałem gorącego powietrza. Twoje zniszczone włosy, codziennie narażone na działanie czynników niszczących mogą zacząć się łamać i wypadać, co w efekcie doprowadzi do ich osłabienia i przerzedzenia. Aby zapobiec takim skutkom, reaguj w porę, stosując kompleksową pielęgnację włosów i skóry głowy. Joico Defy Damage to kosmetyki, przeznaczone do  włosów zniszczonych.

odżywka do włosów z linii Defy Damage od Joico

Szampon, odżywka, krem z filtrem UV to podstawa pielęgnacji. Jeśli kosmetyki delikatnie oczyszczają skórę głowy, przywracając jednocześnie nawilżenie i elastyczność włosów, stanowią doskonałą ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami. Seria Defy Damage Joico zawiera m. in. argininę, olej z nasion moringa, które odżywiają pasma.

Jak wzmocnić włosy zniszczone suszeniem i słońcem?

O włosy, narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych musisz dbać regularnie, a jeżeli już zostały zniszczone trzeba zastosować intensywną kurację, pozwalającą odzyskać ich dawny blask, elastyczność i gęstość. Działanie argininy, oleju z nasion moringa w połączeniu z lipidami ochronnymi doskonale wpłyną na kondycję włosów, a brak SLSów i SLESów nie obciąży pasm Wysokiej jakości kosmetyki powinny współdziałać z ochroną włosów przed mechanicznymi uszkodzeniami. Staraj się unikać suszenia ciepłym strumieniem suszarki oraz stosowania prostownicy, karbownicy i lokówki. Zadbaj o włosy, dostarczając im naturalnego nawilżenia.