zabieg prostowania włosów u fryzjera

Jakie zalety ma stosowanie zestawu Alfaparf Keratin Therapy?

Pielęgnacja włosów to bardzo ważna część życia każdej kobiety. Nie bez powodu mówi się, że fryzura jest naszą wizytówką. Coraz chętniej sięgamy po keratynowe prostowanie włosów w domu, które wymaga zastosowania niezawodnych kosmetyków. W tym wypadku sprawdzi się Lisse Design Keratin Therapy. Produkt jest łatwo dostępny na rynku i działa skutecznie. Jakie zalety ma ten zestaw? Jak z niego skorzystać? O czym warto wiedzieć?

Zestaw Alfaparf Keratin Therapy

Kobiety marzą o włosach błyszczących, gładkich i miękkich. Jeśli chcemy uzyskać takie efekty przez długi czas, postawmy na zestaw Alfaparf Keratin Therapy. Kosmetyki bazują na kompleksie Kera-Collagen i oleju babassu. Mają one na celu wygładzać i dyscyplinować fryzurę, dzięki czemu przez długi czas utrzymuje się efekt wyprostowanych pasm. W składzie takiego zestawu znajdziemy szampon, płyn prostujący i maskę nawilżającą. Bardzo ważne jest to, że Lisse Design Keratin Therapy nie zawiera w składzie parafiny, siarczamnów, olejów i innych szkodliwych związków. W efekcie zabieg keratynowego prostowania włosów wykonamy w domu.

Keratynowe prostowanie włosów

Jak przebiega keratynowe prostowania włosów z użyciem Lisse Design Keratin Therapy? Pierwszy krok to umycie włosów szamponu dwukrotnie, tak aby je solidnie oczyścić. Następnie suszymy włosy i dzielimy je na sekcje. Zakładamy rękawiczki ochronne i dokładnie nakładamy płyn prostująca, rozpoczynając ok. 2 cm poniżej skóry głowy. Substancję trzeba rozprowadzić za pomocą dłoni. Pozostawiamy włosy w takim stanie przez 20 minut pod dodatkowym źródłem ciepła. Potem spłukujemy fryzurę i lekko ją osuszamy ręcznikiem. Na wilgotne włosy nakładamy maskę i pozostawiamy ją na 5 minut. Po tym czasie spłukujemy maskę i suszymy włosy za pomocą suszarki i szczotki. Nie bez znaczenia jest użycie prostownicy, mając na uwadze rodzaj i kondycję włosów.

Niezawodny zestaw Alfaparf Keratin Therapy można sprawnie zakupić w drogerii internetowej. Każdy znajdzie tutaj idealne produkty do pielęgnacji włosów.