bandi masełko oczyszczające

Jakie kosmetyki oczyszczające do demakijażu wybrać?

Celem demakijażu jest usunięcie kosmetyków i zanieczyszczeń, co pozwala skórze oddychać i się regenerować. To jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, który niestety bywa pomijany.

Co jest celem demakijażu?

Demakijaż pozwala pozbyć się ze skóry nie tylko nałożonych wcześniej kosmetyków, ale także nadmiaru sebum, czy nieczystości. Twarz przez cały dzień jest odsłonięta. To naraża ją na kontakt ze szkodliwymi substancjami. Osadzają się na niej pyłki, cząstki smogu i bakterie.

Aby po całym dniu mogła się zregenerować, należy ją oczyścić przy użyciu kosmetyków do demakijażu. W tej roli świetnie sprawdzi się oczyszczające masełko do twarzy Bandi, dzięki któremu demakijaż jest szybki i dokładny.

Czym kierować się przy wyborze kosmetyków do demakijażu?

Szukając produktów do demakijażu, należy patrzeć na ich skład. Im prostszy skład tym lepiej. Nawet osoby, które nie cierpią na nadwrażliwość powinny sięgać po kosmetyki hypoalergiczne. Te bowiem są gruntownie przebadane i zawierają tylko niezbędne składniki, najczęściej bezzapachowe.

Warto sięgać po kosmetyki, które są wydajne i proste do nałożenia. Bandi masełko oczyszczające to jeden kosmetyk, który zmyje makijaż  z całej twarzy. Sposób aplikacji sprawia, że nie używa się więcej kosmetyku niż to konieczne. Jeden produkt to nie tylko oszczędność finansowa, ale także świetny sposób na to, by zadbać o środowisko naturalne (jeden artykuł kosmetyczny to jedno plastikowe opakowanie do wyrzucenia).

Jak używać masełka Bandi?

Masełko Bandi ma lekką konsystencję, dzięki czemu można je z łatwością rozprowadzić na całej twarzy. Pod wpływem ciepła dłoni przybiera konsystencję olejku, delikatnie rozgrzewając twarz.

Bandi masełko oczyszczające umożliwi dokładnie umycie twarzy, oczu i ust nawet z wodoodpornych kosmetyków. Wystarczy delikatnie rozprowadzić je na skórze i wmasować, a następnie usunąć pozostałość przy pomocy płatka kosmetycznego lub bawełnianego ręcznika nasączonego wodą.  

Masełko Bandi to nie tylko demakijaż

Emolientowe masełko Bandi nawilża skórę i pozwala zachować równowagę pH. Z uwagi na aplikację produktu w formie masażu, cera staje się jędrna i odprężona. To sprawia, że łatwiej jej się zregenerować po całym dniu.