Długotrwały podkład Max Factor Lasting Performance

Długotrwały podkład Max Factor Lasting Performance

Max Factor Lasting Performance od jakiegoś czasu jest jednym z najpopularniejszych podkładów – łatwo dostępny w drogeriach stacjonarnych i online, z szeroką gamą odcieni, obiecujący dobre krycie, utrzymujące się przez cały dzień.

Trwałość podkładu

Nazwa i opis producenta mocno podkreślają trwałość podkładu. Cała seria Max Factor Lasting Performance nastawiona jest właśnie na to, by pozostać na skórze przez cały dzień w idealnym stanie. Jednocześnie nie tworzy na twarzy efektu ciężkiej maski, co sprawia, że jest bardzo dobrym produktem do codziennego makijażu. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry, świetnie utrzymuje się na cerze wrażliwej i ze skłonnością do trądziku.

Dostępne w drogerii pod linkiem: https://www.cocolita.pl/max-factor-lasting-performance podkłady Max Factor Lasting Performance mają bardzo dobrą relację jakości do ceny. Produkt jest wydajny, nie wymaga nakładania kilku warstw dla uzyskania optymalnego krycia, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza na długo.

podkład max factor lasting performance

Do jakiego typu cery przeznaczony jest ten podkład?

Jak już wspomniano, według producenta, podkład z serii Lasting Performance przeznaczony jest do każdego typu skóry. Patrząc na recenzje użytkowniczek można zauważyć, że faktycznie osoby o skórze tłustej, suchej, wrażliwej czy trądzikowej są z niego bardzo zadowolone. Wadą może być brak protekcji UVA/UVB. Warto jednak pamiętać o tym, że pełną ochronę przed promieniowaniem słonecznym gwarantuje  odpowiednio gruba warstwa SPF 50. Tak mocny filtr rzadko można znaleźć w podkładach, a ponadto konieczne byłoby nałożenie grubej warstwy produktu, która nie wyglądałaby dobrze na skórze. W związku z tym niezależnie od tego, czy protekcja UV znajduje się we fluidzie czy też nie, specjaliści zalecają aplikację SPF pod podkład.

Jak stosować podkład Max Factor Lasting Performance?

Aby dobrać odpowiedni odcień podkładu, należy dopasować go do skóry na linii szczęki. Warto również sprawdzić, jak wybrany odcień prezentuje się w świetle dziennym, a nie tylko drogeryjnym. Niewielką ilość podkładu należy nałożyć na wierzch dłoni, a następnie pędzlem rozprowadzić produkt po twarzy, zaczynając od jej środka.