makijaż

Nie taki makijaż prosty…

Oczy potrafią bardzo wiele powiedzieć o każdym z nas. Nie bez kozery mówi się, że oczy to prawdziwe zwierciadło duszy. Warto więc o to zwierciadło dbać.

makijaż

Nie od dziś wiadomo bowiem, że gdy wyglądamy pięknie i czujemy się piękne, wtedy nasze samopoczucie znacząco się poprawia. A to ma bardzo mocny wpływ nie tylko na to, jak jesteśmy postrzegani przez społeczeństwo, ale również na nasze zdrowie.
Trudna sztuka makijażu

Wykonywanie makijażu i to tak, by był wykonany nie tylko poprawnie, co wręcz perfekcyjnie to bardzo trudna sztuka. Sztuka, która udaje się tylko tym, którzy poświęcili na jej opanowanie wiele godzin. Warto jednak ten czas poświęcić i każda kobieta powie, że nie będzie to czas stracony. Makijaż potrafi przecież zdziałać prawdziwe cuda. O czym może bez problemu przekonać się każda z nas.

Weźmy pod uwagę takie cienie do powiek. Wydają się nam być bardzo powszechne i przez to dość prozaiczne. A jednak zasad ich nakładania jest naprawdę wiele. Inne triki makijażowe związane z cieniami do powiek stosuje się by optycznie powiększyć oko, inne by wydobyć głębię koloru z naszej tęczówki i przypadkowo jej nie przytłumić, a jeszcze inne by poradzić sobie z problemem opadającej powieki. Jednak warto to wszystko wiedzieć.