Czy warto kupić pomadkę Semilac?

Jak wiadomo minęło już trochę czasu od momentu, jak firma Semilac wprowadziła na rynek pomadki. Nie wszystkie kobiety zdecydowały się jednak na wypróbowanie tego produktu. Panie powinny wiedzieć, jednak jakie są największe atuty pomadki semilac, co może pomóc im w podjęciu właściwej decyzji.

Konsystencja i aplikacja

Konsystencja semilac pomadki będzie przypominała lekką piankę. Należy koniecznie zaznaczyć, że nie tylko nie będzie gumowa i gęsta, ale również lejąca i mocno płynna. Z kolei niezwykle precyzyjny oraz wygodny aplikator pozwoli przedstawicielkom płci pięknej na idealne wyrysowanie ust. Oczywiście zaraz po aplikacji usta będą się lekko lepić, jednak efekt ten stosunkowo szybko zaniknie. W ten sposób pomadka będzie dla kobiety praktycznie niewyczuwalna na ustach. Należy również wspomnieć, że bardzo dobra jest pigmentacja produktu. Zaledwie jedna warstwa spokojnie wystarczy, by pokryć kolorem całe usta.

Trwałość

Zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej decyduje się na używanie matowych pomadek, by mieć możliwość cieszenia się rezultatem świetnie pomalowanych ust przez wiele godzin. Warto wiedzieć, że po posiłku pomadka na ustach zacznie się „zjadać” od środka, jednak w niezwykle estetyczny i równomierny sposób. Kobiecie nie zostanie w ten sposób brzydka obwodówka. Z kolei w trakcie normalnych posiłków, które są jedzone przez kobiety sztućcami, panie nie powinny zauważyć niepokojących sytuacji. Zawsze przedstawicielka płci pięknej może dołożyć niewielką ilość pomadki.

Pomadki semilac w ofercie sklepu Cocolita.pl