lekier z serii Semilac One Step Hybrid w pisaku

Pierwsze kroki w świecie lakierów hybrydowych, czyli Semilac One Step Hybrid

Wiele osób zajmuje się stylizowaniem paznokci metodą hybrydową w domu. Trzeba przyznać, że forma ta jest niezwykle popularna i łatwo dostępna. Nic dziwnego, zakup zestawu do stylizowania paznokci tą metodą nie jest wielkim wydatkiem, a wiąże się z ogromną wygodą posiadania pięknych paznokci nawet do 3 tygodni. Oczywiście idealne wykonanie takich paznokci nie jest aż takie banalne i wymaga wprawy. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z lakierami hybrydowymi marka Semilac przygotowała lakier hybrydowy One Step Hybrid.

Semilac One Step Hybrid – lakier w pisaku

Lakiery Semilac One Step Hybrid to rzeczywiście spora nowość na rynku. Nikt prędzej nie wpadł na pomysł, by stworzyć lakier hybrydowy w pisaku. Czy to rzeczywiście taki hit? Alternatywa ta ma sporo zalet. Przede wszystkim marker łatwo trzyma się w ręce, a specjalny pędzelek sprawia, że łatwo nakładać lakier w sposób precyzyjny. To nie koniec plusów. W przypadku Semilac One Step Hybrid nie ma potrzeby kupna bazy oraz topu. Jest to lakier tak zwany trzy w jednym. To spore ułatwienie, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Czy lakiery Semilac One Step Hybrid są trwałe?

Oczywiście One Step Hybrid to lakiery hybrydowe, więc są o wiele trwalsze od zwykłego lakieru do paznokci. Uwagę trzeba jednak zwrócić na to, że są to lakiery trzy w jednym. To z jednej strony spora zaleta, ale z drugiej wada. Prawdą jest, że wykonanie paznokci hybrydowych klasyczną metodą, czyli baza+ lakier+ top, jest trwalsze. Tak więc stosowanie lakieru 3w1 przez osoby, które mają spore problemy z kruchością paznokci, nie ma większego sensu, bo lakier szybko odpadnie. Mimo wszystko większość osób nie boryka się z takimi problemami i ten rodzaj lakieru w zupełności zapewni stylizację trwałą przez kilkanaście dni.

Niektórzy mogliby powiedzieć, że lakier hybrydowy One Step Hybrid jest stosunkowo drogi, ponieważ jest w nim jedynie 3 ml produktu. Rzeczywiście osobom, które stylizują paznokcie bardzo często (nie tylko sobie, ale również koleżankom, członkom rodziny), ten marker może się nie opłacić. Jest jednak idealny dla osób, które potrzebują lakieru tylko dla siebie. Trzeba pamiętać, że lakiery hybrydowe mają datę ważności od momentu otwarcia i po pewnym czasie nadają się do wyrzucenia. Tak więc mała pojemność to niekoniecznie wada produktu.